Założenie opaski na żołądek a nadmiar skóry

Witam, jestem po operacji założenia opaski na żołądek 4 lata temu, ważyłem 147 kg schudłem do 87 kd przy wzroście 185 cmi została mi luźna skóra wszystko robiłem 4 miesiące brzuszków itp. i nic nie pomogło. I mam następujące pytanie czy jest możliwość refundacji operacji przez NFZ ??

Witam.
Jak najbardziej ośrodek, który Pana zoperował, powinien wtórnie wykonać plastykę brzucha w ramach NFZ. Przynajmniej tak się to odbywa w Lublinie.
Pozdrawiam