Zamiana Hydrokortyzonu po adrenalektomii prawostronnej

Jestem po Adrenalektomii prawostronnej - rak kory nadnerczy 2 stopnia złośliwości , obecnie jestem leczona Mitotanem i Hydrocortizonum Jelfa ostatnio coraz częsciej bardzo boli mnie wątroba i wogóle żle znoszę leczenie pani profesor zaproponowała zmianę Hydrokortyzonu na jakiś inny lek o nazwie Ertontololon lub Enkortoltolon nie moge zaamiętać nazwy dokładnie czym toe teki sie różnią i co dalej brakuje mi odwagi aby zadac pytanie wprost p. profesor jakie mam szanse

Proszę nie bać się zadać Pani Profesor pytań!!! Ja za mało wiem o Pani chorobie i jej przebiegu , aby móc autorytatywnie odpowiedzieć! zż