Zapalenie chrząstki żebra u 26-latka

Dzien dobry. Stwierdzono u mnie zapalenie chrzastki gornego zebra i lecze sie lekiem: Brexin. tabletki koncza mi sie a wizyte mam w nastepnym miesiacu. Bol nie ustepuje, przy nacisku na mostek odczuwalny bardziej. Lek bralem przez 1,5 miesiaca i nie wiem co teraz. Czy czekac az zapalenie samo zniknie czy koniecznie starac sie o recepte i nie przerywac leczenia? Tymczasowo znajduje sie za granica i nie wiem czy przerwac leczenie i czekac na efekty, o ile same nastapia, czy nie wolno?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego leczenie. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.