Krople do oczu Biodacyna a zapalenie spojówek

Witam od środy biorę krople do oczu Biodacyna, 4 razy dziennie po 1 kropli mam zapalenie spojówki w jednym oku. Mam pytanie jak długo trzeba brać krople do oczu Biodacyna żeby objawy zapalenia spojówek ustąpiły? Biorę je już od kilku dni i na razie nie odczuwam żadnej poprawy, nie wiem czy to oznacza, że krople do oczu Biodacyna nie działają czy może po prostu trzeba czekac tak długo na to, żeby faktycznie zaczęły działać? Kolejne pytanie jest takie czy przyjmując krople do oczu Biodacyna można pić alkohol. Zbliżają się imieniny bliskiej mi osoby i chciałabym wznieść toast i wypić 2-3 lampki wina, a nie wiem czy jest taka możliwość czy raczej lepiej tego unikać. Próbowałam znaleźć jakieś informacje na ulotce kropli do oczu Biodacyna, ale na nic nie natrafiłam. Będę wdzięczna za każdą informację w mojej sprawie. Serdecznie pozdrawiam.

Piotr Pilarski

Jeśli przyczyną są bakterie wrażliwe objawy powinny ustąpić po 2-3 dniach. Alkohol nie wpływa na jego działanie.

Pozdrawiam.