Zapalenie żołędzi penisa

Dobry wieczór, około miesiąc temu dostałem zapalenia i żołedzi penisa, bylem z tym u lekarza dermatologa który przepisał mi krem i sól fizjologiczna. Objawy przeszły, zostaly tylko małe krostki. Obawiałem stulejstulejkie chyba wszystko jest w porządku, moje pytanie; czy każde zapalenie w tym miejscu prowadzi do powstania stulejki. Dodam za nigdy nie miałem zapalenia w tym miejscu. Pozdrawiam.

Nie, nie każde zapalenie w tym miejscu prowadzi do stulejki, zdarza się to rzadko w przypadkach zapaleń przewlekłych i nawracających.
Jeśli zostały jeszcze jakieś zmiany, proszę iść na wizytę kontrolną.