Zastrzyk kwasu hialuronowego po zerwaniu przeszczepu

Witam mam 23 lata jestem po artroskopi kolana, które jest po już dość dużych przejściach. Mianowicie miałem rekonstrukcje ACL w 2013 r , i niestety końcem 2015 w wyniku skrecenia stawu kolanowego ponownie zerwałem przeszczep... dodatkowo mam uszkodzenie rogu tylnego łąkotki przyśrodkowej typu rączki od wiadra z odpowiadającym ubytkiem chrząstki kłykcia przyśrodkowego uda przy zgięciu 70 stopni(ok 4 cm2)... i lekarz zaproponowal mi zastrzyk kw.hial. za 750 zł czy to normalne postepowanie?

Pana zachowania doprowadziły do masywnych zmian w kolanie i poniekąd ograniczył Pan dość mocno sobie i lekarzom możliwości lecznicze. Pan doktor chce zmniejszyć Pana dolegliwości i pomóc w regeneracji tkanek w stawie, zmniejszyć ryzyko powikłań na przyszłość. Co do ceny nie można sie wypowiadać. To forum nie zajmuje się promocją zabiegów a wsparciem medycznym prowadzonym przez profesjonalistów.