Zaświadczenie lekarskie po kolizji drogowej

Mam pytanie jestem po kolizji drogowej i byłam w piątek(5.09.2014) i dałem skierowanie od lekarza nie prowadzącego mnie i dostałam zaświadczenie że jestem dopuszczona do pracy ale żle się bardzo czuje .Czy mogę anulować żaświadczenie do pracy??Czy mogę kontynować dalsze chorobowe ?? Bo bardzo mnie kręgosłup :(

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli źle się Pani czuje, proszę ponownie skonsultować się z lekarzem. Być może możliwe będzie kontynuowanie zwolnienia chorobowego.