Zatoka skórna w wyniku rezonansu magnetycznego kręgosłupa
W wyniku RM-na wysokości pogranicza krzyżowo guzicznego uwidoczniona zatoka skórna.Nie można potwierdzić jej łączności ze światłem worka oponowego w tym ostatnim przed stożkiem rdzenia widoczne są dyskretne nieprawidłowości sygnału mogące reprezentować drobne epidermoid albo arachnoiditis.Trzon jest płytko przesunięty ku przodowi.Płytkie grzbietowe uwypuklenia krążka modelująca worek oponowy.w l3-l5 niewielkie przewężenia przez krążki i zgrubienia.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie. Jeżeli odczuwa Pan/Pani jakiekolwiek dolegliwości bólowe warto skonsultować wynik z neurochirurgiem. Modelowanie worka oponowego może wpływać na pojawienie się dyskomfortu i bólu.