Zatrzymanie wody w organizmie i silne zawroty głowy

Witam! Od dwóch dni męczą mnie niepokojące objawy. Wczoraj rano obudziłam się z zatrzymaną wodą w organizmie. Moja twarz wyglądała jakby była zrobiona z dwóch balonów z wodą, całe ciało opuchnięte, na wadze trzy kilo więcej. Nigdy wcześniej mi się to nie przydarzyło. Kolejnym objawem, który pojawił się wieczorem, były bardzo silne zawroty głowy. Podczas siedzenia/leżenia cały pokój wirował mi przed oczami, a przy próbie wstania padałam na ziemie. Boli mnie też lekko migdałek. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby moc cos wiecej powiedziec. proponuję zglosic się do lekarza rodzinnego.