Zawroty głowy a zabieg w znieczuleniu ogólnym

mam 32 lata,jestem kobietą. miałam dwa dni temu robiony zabieg w znieczuleniu ogólnym ,trwał 15 min. Czy zawroty głowy mogą być spowodowane narkozą i jak długo mogą trwać?

Zawroty głowy mogą występować po zabiegu operacyjnym, niezależnie od czasu znieczulenia ogólnego. Nie określiła Pani co to był za zabieg (może mieć znaczenie). Jednakże, kiedy jest Pani zmuszona do leżenia w łóżku, niewiele je i pije co powoduje obniżenie ciśnienia tętniczego, to zawroty głowy są jak najbardziej normalną rzeczą. Jeżeli przyczyna leży w rzeczach o których wspomniałem, należy zacząć więcej pić. Chyba że to powikłanie pozabiegowe np po "uchu środkowym".