Zawroty głowy i nudności a problem z zatokami

Od kilku dni odczuwam zawroty glowy nudności, nie występują one codziennie ale sie powtarzają raz na jakiś czas będąc u lekarza dostalam antybiotyk amoxicilin jednak nie pomógł bo dalej to samo, prawa strona i czoło tak jakby pulsowało ,mam problem z zatokami czy to może byc tym spowodowane

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Pani objawy mogą być związane z przewlekłym zapaleniem zatok. Sugeruję konsultację u laryngologa, który zdecyduje o dalszym postępowaniu.