Zazdrość o przeszłość partnera

Jestem zazdrosna o przeszłość mojego partnera który miał wiele partnerek seksualnych. Co mam zrobić?

Szanowna Pani, przede wszystkim powinna Pani przeanalizować swoje emocje wywołane świadomością bujnej przeszłości seksualnej swojego partnera. Czy rzeczywiście to co Pani czuje to zazdrość czy może są jeszcze jakieś inne uczucia i emocje? To że z jakiegoś powodu nie przechodzi Pani obojętnie wobec tego faktu z biografii swojego partnera jest zachętą , żeby zwróciła Pani uwagę na istotne w Pani relacji kwestie... wzajemne zaufanie, pewność, jakość życia intymnego. Warto również zwrócić uwagę na swoją samoocenę, poczucie własnej wartości, atrakcyjności. Istotne wydaje się również na przeanalizowanie kwestii swojej osoby jako partnerki seksualnej a także akceptacji własnego ciała. Ważne byłoby zrozumieć głębszy sens uczuć wywołanych świadomością, że partner prowadził bujne życie seksualne. Pozdrawiam, Monika Wysota

Dzień Dobry Pani,

Zachęcam Panią do pracy nad własnym poczuciem wartości, bo to jest przyczyną zazdrości, utrudniającej relacje z Pani Partnerem.

Gdyby miała Pani życzenie ze mną popracować nad poczuciem własnej wartości, zapraszam Panią do kontaktu na Skype.

Życzę Pani zadbania o własną samoocenę,
Irena Mielnik-Madej