Zazdrość w związku z powodu zdrad chłopaka

jestem z dziewczyną od prawie 2 lat. Niestety zepsułem na samym początku ponieważ zdradziłem ją. po roku to sie powtórzyło. teraz bym tego nie zrobił na pewno. chodzi o to że jest bardzo zazdrosna i tak samo ja. zabraniamy sobie spotykania sie z płcią przeciwną, rozmawiania, pisania itp. 0 kontaktu. do tego zakaz chodzenia na wszelki imprezy itp kiedys walczylem z tym i przestalem byc taki a ona na to ze woli jak jestem zazdrosny bo widac ze mi zalezy. co robic ? nie chce tak dluzej

Z pana listu wynika że to nie tylko zazdrość, jako element miłości w związku ale pewna zaborczość, która na dodatek ma swoje źródło w Pana zdradach. W tym właśnie tkwi problem i jak widać nie do końca uporaliście się Państwo z tymi zdarzeniami, mimo upływu czasu. Partnerka nosi w sobie tą zdradę, uczucie odrzucenia i zranienia. Stara się się iść dalej jednak niesie ten bagaż za sobą. To bagaż w postaci lęku, że sytuacja może się powtórzyć. To, co się wydarzyło jest pomiędzy Wami i póki zdrada nie zostanie przeżyta, zrekompensowana, przegadana w jakiś sposób nie będziecie Państwo mogli pójść dalej w jakości związku, jaki pragnęlibyście mieć. Proszę pomyśleć w jaki sposób może Pan partnerce zapewnić poczucie bezpieczeństwa, kochania, jak okazywać jej uczucie i zmianę jak w Pana postawie zaszła.