Zażywanie narkotyków a ucisk w klatce piersiowej

Witam, Mam 22 lata jakies 2 miesiace temu zarzulam amfetamine wyladowalam w spzitalu. Od tamtej pory mam dziwny nacisk na lewej stronie klatki piersiowej ciezko nieraz oddychac plus nie stabilne bicia serca odczuwalne bolem do tego dochodzi lek. Bylam u lekarza ale mowia ze wszystko w porzadku co to moze byc ?? Jest tak juz prawie 2 miesciace i mam te objawy co 2 dni lub codziennie nawet bez wysilku.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę zatem ponownie udać się do lekarza.