Zbyt niski poziom glukozy we krwi

Witam mam na imię Sara i mam 19 lat od kilku miesięcy pare razy z ciekawości mierzyła sobie cukier i wychodził on za niski np raz po bardzo słodkim torcie gdy zjadłam trochę zaczęło mi się chcieć spać i na kanapie taka osłabiona siedziałam i ciocia mi sprawdziła cukier i wyszło 4mmol/L i się zdziwiłam bo powinno byś wyższe a tym bardziej ze jadłam przed tem obiad. i tak czasami mam ze gdy zjem mam taki cukier i bardzo często głodna jestem i dużo pije dzisiaj zmierzyłam i po jedzeniu 4-5.1 mmol/L

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana diagnostyka, na początek proszę wykonać badanie glukozy z krwi na czczo i skonsultować się z lekarzem rodzinnym.
Pozdrawiam