Zespół rzekomotężyczkowy i dyskineza twarzy

w 2009 roku mialem atak podobny do padczaczku wykrecilo mi szczeke zacisk na krtani zaczelem sie dusic wzieli mnie do szpitala podejrzewali padaczke dzien po tym dostalm drugi atak zrobili tk glowy usg szyi emg badalnia wyszly dobrze lecz emg wykazalo wynik proby inschemicznej wybitnie dodatni diagnoza bzmi zespol rzekomotezyczkowy i dyskinezy twarzy dalsze leczenie w poradni endokronoligicznej i neurologicznej od wyjscie ze szpitala zle sie czuje i mam mam wiele objawow jak to leczyc ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety podane informacje są zbyt mało szczegółowe, by konkretnie odpowiedzieć na Pana pytanie. W celu rozpoczęcia/kontynuacji właściwego leczenia (farmakoterapii), tak jak zalecono, powinien się Pan udać do specjalistycznej poradni neurologicznej oraz endokrynologicznej.