Zgorzel i przetoka na dziąśle po leczeniu kanałowym

Witam mam problem z zebem leczonym kanalowo (zrobila sie zgorzel i przetoka na dziasle). Stomatolog zalecil mikroskopowe leczenie kanalowe badz ekstrakcje. Zazywam Dalacin od 5 dni a przetoka jeszcze nie zeszla. Czy moge jutro usunac zab? Czy znieczulenie zadziala i czy jest wskazane usuwanie zeba jesli wciaz jest ropa w przetoce? Dziekuje pieknie za pomoc.

Jeśli nie chce Pani leczyć zęba i zdecydowała się Pani na usunięcie to teraz w osłonie antybiotykowej jest to dobry pomysł. Proszę jeszcze przemyśleć raz decyzje o leczeniu ,może i jest ono kosztowne ale to inwestycja na lata ,a nowy ząb niestety nie wyrośnie .Pozdrawiam