Zgrubienie na wardze powstałe w skutek urazu

Witam. Po jakim czasie udać sie do chirurga, jedli rana na wardze ust powstała na skutek urazu i po 11 dniach odpadł strup a po 12 dniach zrobiło sie zgrubienie ? Czy ono sie spłyci ? Dziękuje

Dr n. med. Wojciech Kawiorski

Szanowa Pani - jak njaszybieć - opis - prawdopdobnie naciek zapalany, który należy leczyć chirurgicznie oraz antybiotykami
W przypadku wątpliwosci proszę o kontakt: w.kawiorski@wp.pl
Pozdrawiam, Dr n.med. Wojciech Kawiorski, Specjalista chirurg Ogólny, Gastroenterologiczny, Onkologiczny, Proktolog.

To zgrubienie to efekt urazu = blizna w głębszych tkankach. Dla zminimalizowania "szkody" trzeba włączyć masowanie z uciskiem na bliznę maścią CONTRATUBEX lub CEPAN. Doskonale działa Helason ale ostatnio produkcja jest wstrzymana.