Zielone stolce u dziecka po zakażeniu salmonellą

Nie wiem co myśleć... Moje 2 miesięczne dziecko zlapalo salmonelle.. Dostał amoksyciline 5ml 3razy dziennie po skończeniu antybiotyku 3 dni później wróciły zielone kupy okazało się ze ciągle ma bakterie. Krew czysta tylko w kupiec ale tym razem mówią ze nie trzeba antybiotyku bo krew czysta ...wczesniej tez była czysta...

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się z dzieckiem ponownie do lekarza pediatry.