Złe zachowanie byłej żony i myśli samobójcze

Rozwiodlem sie zeby zona przestala mnie gnebic uciekam przed nia kiedy mnie przesladuje. Ciagle jej malo obiecala ze nie spocznie puki mnke nie wykonczy i tak robi mam prace jako kierowca to zalatwila w mopsie w tychach ze chca mi zabrac prawko mimo ze komornik sciaga mi z wyplaty alimenty bo ona poszla tam i powiedziala ze nie place. Nikt nie pomoze zadnemu facetowi jak baba sie zali wszyscy jej wspojczuja moze jak popelnie samobojstwo przed kamerami jakis madry obronca bab sie obudzi co ?

W podobne historie dzieją się niestety często i, powtarzam, są niezależne od płci.