Zmiana zachowania partnera po sformalizowaniu związku

Witam, mam 35 lat, męża od maja 2013 roku i córkę, która ma 9 lat. W 13 sta rocznicę postanowiliśmy sformalizowac nasz związek. Niestety po ślubie okazało się, że mój mąż uważa, że jestem jego własnością i zmienił się nie do poznania. W tym roku w lipcu złamał nogę i do chwili obecnej nie może pracować przez co jest bardzo sfrustrowany i wyzywa sie na mojej osobie. Od rana do wieczora robię wszystko to, co on powinien robić. Mamy własne firmy.

Witam,
czasem się tak zdarza, że z pozoru tylko formalność dużo zmienia w związku, szczególnie, gdy przed zalegalizowaniem osoby długo żyją razem. Sugerowałabym rozpoczęcie terapii dla par. Do tego konieczna jest jednak motywacja obojga partnerów. Jeżeli mąż nię będzie chciał, może Pani rozpocząć indywidualną terapię.
Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl

Dzień Dobry Pani,

Proszę się zatrzymać i zadbać o samą siebie.

Pilnować swoich granic, wyrażać brak zgody na takie traktowanie przez Męża.
Proszę delegować zadania w domu, które mógłby Mąż wykonać, pomimo chorowania.

Jeśli Państwa relacje nie ulegną poprawie, należałoby rozważyć podjecie terapii małżeńskiej.

Życzę tylko dobrej komunikacji,
Irena Mielnik-Madej