Zmiany na skórze przypominające oparzenia u dziecka

Mój syn ma jakieś dziwne zmiany na skórze, trochę przypominające oparzenia. Wczoraj od głowy aż do kolan, a dziś najwięcej na twarzy. Lekarz (holenderski )stwierdził, że to wirusówka i nie muszę z tym nic robić, ale ja umieram z niepokoju. Czy to rzeczywiście może być wirus?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania cieżko jest coś więcej powiedzieć. Proponuje udac sie do pediatry.

Niestety bez obejrzenia zmian u pacjenta i bez przeprowadzenia wywiadu z pacjentem.Nie można potwierdzić ani zaprzeczyć diagnozie. Może Pani u siebie na miejscu skonsultować się u kolejnego lekarza jeśli cokolwiek Panią niepokoi.