Zniszczenie włosów przez malowanie a złe samopoczucie

Moim problemem są włosy już prawie od 2 miesięcy przez to że tak bardzo pragnełam poczuć się ładna zniszczyłam je totalnie i musiałam obciąć do ramion a najgorsze w tym że mam krzywo obcięte. Kilka krotnie malowałam włosy w krótkim czasie że z blondu mam na głowie balejaż z wiekszością bardzo ciemnych włosów.I tu się zaczyna problem przez włosy nie moge jeść pić spać bo jestem tak załamana czuję sie brzydka i nie wychodze z domu a ni do szkoły,nie moge narazie ich malować co robić pomocy

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mają podłoże psychogenne. Wskazana jest rozmowa z psychologiem lub wizyta u psychiatry. Warto też udać się do wykwalifikowanego fryzjera, który właściwie zadba o włosy.