Zrosty jelit, obfite miesiączki i silne bóle przy endometriozie

Witam, od kilku lat mam typowe dla endometriozy objawy, w badaniu kolonoskopowym stwierdzono zrosty jelit,dodatkowo silne bóle,obfite miesiączki i pomimo wielu okoliczności nie zaszłam w ciążę, jednak lekarz mówi mi że nie może przeprowadzić laparatomii od tak i proponuje mi leki które i tak nic nie pomagają.Czy mogę na własne życzenie żądać takiego zabiegu i w końcu nie cierpieć?

Piotr Pilarski

Nie może Pani żądać. Jak Pani chce to może Pani spróbować w klinice prywatnej.

Pozdrawiam.