Trwa ładowanie...

Uzależnienie od romansów (WIDEO)

Zobacz film: "Uzależnienie od romansów"

Poszukiwania miłości w życiu nie są łatwe. Niestety często wplątując się w coraz to nowe romanse, możemy się od nich uzależnić. Innymi słowy, uzależniamy się od miłości, a tak naprawdę od hormonów szczęścia endorfin, które wytwarzane są w mózgu, gdy się zakochujemy. Ludzie często szukając akceptacji, mogą się również uzależnić od dawki podziwu, jaką dostajemy na pierwszych randkach. Początki znajomości są związane z ogromem pozytywnych emocji, które sprawiają, że my czujemy się bardzo wyjątkowo. Z czasem zaczynamy szukać tego uczucia, a nie miłości. Zaczynamy się więc spotykać z kimś innym, gdy temperatura tej znajomości zaczyna opadać. Obejrzyj wideo.

Sprawdź także:

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza