9-dniowe spóźnienie okresu a krwawienie w czasie stosunku

witam mam problem z miesiaczka mam 25 lat miesiaczki mam regularne w tym miesiacu okres spoznia mi sie 9 dni od tyg brzuch boli jak przed okresem pare dni temu wspolzylam z mezem i polecialo duzo krwi ale na nastepny dzien juz ani kropli pare razy pojawilo sie brazowe plamienie i dwa razy jak bylam w wc jak sie podtarlam to na papierze bylo troche krwi ale to wszystko do lekarza mam dopiero za miesiac a dodam ze robilam test i wyszedl negatywny prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję wcześniej udać się do lekarza ginekologa. Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Po badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.