Ataki duszności, kołatania serca z utratą przytomności

Witam mam 19 lat i naduzywalam kofeiny od 14 roku zycia pilam jej bardzo duzo dziennie.Kiedys gdy wypilam ponad 1 litr mialam jakby zapasc duszno mi sie zrobilo , milam jakby kolatanie serca z utrata przytomnosci. Od poltora roku nie pije kawy bo od tego czasu zaczelam na ni bardzo zle reagowac robilo mi sie bardzo podobnie do opisanego przeze mnie wydazenia no i co ciekawe takie napady wystepuja rowniez od tego okresu samoistnie najczesciej w nocy ulge przynosi mi pozycja siedzaca oraz chodzenie. Mialam ostatnio nowe objawy przebudzilam sie w nocy i bylam jakby w trakcie zapasci no i mialam bardzo slabo wyczuwalny puls i serce bardzo wolno mi zaczelo bic no i odrazu wstalam i przeszlo to zawsze przechodzi kiedy wstaje . Mialam echo serca jest wszystko dobrze mialam test wysilkowy tam rowniez jest dobrze mialam ekg i holtera ktrory odnotowal skrocenie odcinka pq oraz napadowy rytm wezlowy w nnocy jednak po skonsultowaniu tego z kardiologiem on nie widzi zwiaku pomiedzy tym a tymi napadami mowi ze serce jest zdrowe . Od czego to moze byc prosze o pilna odpowiedz poniewaz mecze sie z tym od poltora roku i moj komfort zycia przy tym spadl niemal do zera

Proszę na razie kontynuować diagnostykę ogólną, ale jednocześnie skonsultować się z lekarzem psychiatrą, gdyż Pani objawy mogą mieć podłoże nerwicowe (np. zespół lęku napadowego).