Badania hormonalne po nieudanej próbie in vitro

jestem po dwóch nie udanych próbach invitro .czy powinnam miec zrobione badania ft3,ft4 lub inne badania tarczycy?wynik tsh2,7 ,i czy bardzo wysoka prolaktyna ma jakiś wpływ

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Poziom TSH nie budzi zastrzeżeń endokrynologicznych. Wysoki poziom prolaktyny jak najbardziej może wpływać na niepowodzenia przy próbach zapłodnienia in vitro.