Badanie USG jamy brzusznej i opis nerek

Zrobilam badania USG JAMY BRZUSZNEJ i na wynikach mam napisane ,że nerki bez cech kamicy i zastoju moczu o slabo wyrażonym zróżnicowaniu miąższowo zatok owym z licznymi torbielami ,największa w NP.22x19mm,największa w NI 29x33mm.NP w osi dl.ok.105mm m,NL-ok.110mm.I napisane cos po francusku jest to chyba nazywa się tak :Rgu Susp Degemenatio polycyrtiue rem coś takiego napisane

Witam. Wynik badania usg wskazuje na zwyrodnienie wielotorbielowate nerek. Konieczna jest wizyta u lekarza urologa który wdroży odpowiednie leczenie.