Bez cech ciasnoty wewnętrznokanałowej i bez ucisku na korzenie rdzeniowe

Witam tu Michał lat 22.Problemy z lewą nogą przez kręgosłup zrobiłem prywatnie prześwietlenie tomograficzne o to wynik:Badana no odcinekL-1/S-1kręgosłupa.Tylna wypuklina krążka międzykręgowego do 3mm na poziomieL-4/L-5z uciskiem na worek oponowy bez cech ciasnoty wewnatrznokanałowej i bez ucisku na korzenie rdzeniowe.Centralno lewoboczna wypuklina krążka międzykręgowego do 5mm na poziomieL-5/S-1bez ucisku na worek oponowy i bez cech ciasnoty wewnatrzkanałowej

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Badanie wskazuje na występowanie nieprawidłowości w obrębie lędźwiowo-krzyżowego odcinka kręgosłupa. Wskazana jest wizyta u lekarza.