Biała wydzielina i grudki pomiędzy wargami sromowymi

Witam. Miesiaczke mialam 21.11 skonczyla sie 28.11 teraz miedzy wargami mam takie cos biale jakby krem sa takie malutkie grudki. Czy to grzybica. ?

Magdalena StusiĹska

Taka wydzielina może sugerować infekcję, zwłaszcza jeżeli różni się od tej która dotychczas występowała podczas cyklu miesiączkowego. Infekcję potwierdzi lub wykluczy lekarz ginekolog.