Białe krosty na wzgórku łonowym i napletku

Jakiś czas temu wyskoczyly mi białe krostki na wzgorku klonowym i napletku. Nie jest ich wiele ale nie ładnie to wygląda. Przypominają pryszcze i nie da się ich wycisnąć. Nie bolą nie swedza itd. Dbam o chigiene i mam jedną partnerkę od 1,5 roku więc nie jest to chyba zakaźne. Co to może być i jak się tego pozbyc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany powinien ocenić specjalista dermatolog. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie leczenie. Do poradni dermatologicznej w ramach NFZ nie jest wymagane skierowanie.