Ból brzucha w różnych miejscach

Witam ciągle mnie boli brzuch w różnych miejscach boli tak mam ciągłe stresy i ciągle się denerwuje trwa to już trzeci rok możliwe że mogę mieć NP.raka czy coś tam się porobiło nie tak???? nie badałem się a boję się iść bo boję się wyników .Nie wiem co mam zrobić. mam 29 lat.

Witam,
najprawdopodobniej ból brzucha nasila się pod wpływem emocji i stresu, który Panu towarzyszy.
Zaleciłabym jednak wizytę u lekarza POZ celem wykonania badania USG brzucha oraz otrzymania skierowania na badanie gastroskopowe.
Pozdrawiam