Ból głowy przy cukrzycy

witam, mam 18 lat cukrzycę i od 3 dni zmagam sie z ostrym bólem głowy a od miesiąca bardzo bolą mnie oczy oraz mam obniżoną temperaturę ciała taka jak : 35,2 34,5 34,1 35,1 itp co dalej robić?

Dzień dobry!
Cukrzyca może powodować całą masę powikłań i być bardzo uciążliwa. Przy cukrzycy może dojść do nadmiernego spadku poziomu cukru we krwi. Taki stan to hipoglikemia. Jeżeli poziom cukru jest niższy niż powinien mogą się pojawić zawroty głowy, senność, nerwowość, obfite poty, drgawki, osłabienie. W łagodnych stanach niedocukrzenia powinno się zjeść coś słodkiego. Najrozsądniej jest jednak udać się do specjalisty, zrobić odpowiednie badania i ciągle monitorować poziom cukru we krwi.
Pozdrawiam!