Ból głowy w okolicy skroni a nerwoból

od pwnego czasu boli mnie głowa w okolicy ponizej skroni, nie jest to ból ostry, raczej jakby uciskowy rozlewający się w okolice ucha , skroni i policzka nie towarzyszy mu ani utrata świadomości ani inne problemy. raczej nie przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu. lekarz wykonał badania "młoteczkiem" kazal postać na jeden nodze, zamlnąć oczy i dotknąc nosa i strwierdził ,że to od stresu. czy mozliwe ,żeby tego typu ból był nerwobólem??jak długfo taki ból może sie utrzymywać?

Aleksander Ropielewski

Jest możliwe, że jest to nerwoból (bez możliwości przeprowadzenia badania nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi). Na pewno jednak warto zidentyfikować jego przyczynę i podjąć leczenie przeciwbólowe. Sugeruję kontakt z innym lekarzem.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski