Ból i pieczenie u partnerów po stosunku

Witam. Około dwóch tygodni temu udałam się do ginekologa na badanie usg,ktore zostało zrobione dopochwowo. Tydzien temu po stosunku z moim mężem oboje zauważyliśmy dyskomfort. Pieczenie,swedzenie,u męża wystąpiły nawet zapalne wysypki na penisie,a dziś jego penis bardzo spuchl i jest cały czerwony. U mnie dalej swedzenie. Maści do higieny intymnej,rumianek nie pomagają. Czekam na wizytę u specjalisty,zastanawiam się jednak cży to możliwe,ze zaraziłam się czymś u ginekologa? pozdrowiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli zostały zachowane wszystkie procedury to zarażenie u ginekologa jest wysoce nieprawdopodobne. Proszę udać się na wizytę do specjalisty, który wdroży odpowiednie postępowanie.