Ból pleców na wysokości serca po upadku

upadek,poślizgnełam się bokiem na plecy,boli mnie to miejsce , z tyłu na wysokosci serca,czy to moze byc złamanie lub pęknięcie, czy robic przeswietlenie?

Aleksander Ropielewski

Jeżeli ból nie przechodzi po lekach przeciwbólowych dostępnych bez recepty i utrzymuje się ponad tydzień warto wykonać RTG klatki piersiowej. Należy pamiętać, że nawet zbicie okolicy klatki piersiowej jest długo bolesne ponieważ jest to okolica dobrze unerwiona i ciągle pracująca (cały czas oddychamy).

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski