Czym spowodowane są bóle klatki piersiowej?

Witam. Od poł roku mecze sie z bolami klatce piersiowej. Robilam ekg, echo serca nawet probe wysiłkowa, wysztkie badania prawidlowe. Ponadto zrobiłam przeswietlenie klatki piersiowej w dwoch rzutach , wykazalo zwyrodnienie stawow poprzeczno-zebrowych. Czy te bole sa tym spowodowane? Stosowałam antybiotyk na rozluznienie miesni itp. Teraz co jakis czas bardzo mnie boli, np dzis po prawej stronie niedawno w srodku klatki piersiowej.

Aleksander Ropielewski

Nie mogę z całą pewnością stwierdzić czy bóle są powodowane zwyrodnieniami w stawach poprzeczno-żebrowych, ale jak najbardziej może to być przyczyną takich dolegliwości.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski