Ból podbrzusza i lekka biegunka przy przepuklinie w pachwinie

mam stwierdzoną przepukline w pachwinie. lekarz powiedział ze jest mała i po usg powiedział ze jest ok i wyznaczył date operacji na koniec kwietnia niestety od kilku dni przy nawet lekkim wysiłku zaczyna okropnie bolec mnie podbrzusze i wystepuje lekka biegunka tzn wyprozniam sie od 2 -4 razy bardziej mokro i czuje słysze jak przewraca mi sie w brzuchu,odczuwam mdłosci.w teraz nie wiem czy ponownie mam sie zglosic do szpitala czy poprostu czekac.dodam jeszcze ze przepukline wyczuwam pod palcami

Szanowna Pani,
proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego, który po prostu zbada Panią. Te dolegliwości mogą też być spowodowane innymi przyczynami, także stresem.
Pozdrawiam
dr R.Anielski