Ból pomiędzy łopatkami i w mostku

Boli mnie pomiedzy lopatkami I w mostku. Zaczelo sie pare lat temu od klujacego bolu w okololicy prawej lopatki. Co wlasciwie moze mnie bolec? Kregoslup pluca czy serce? Bylam u lekarza ale powiedzial Ze dobrze wygladam I nie zlecil badan

Aleksander Ropielewski

Ciężko mi odpowiedzieć na Pani pytanie bez przeprowadzenia badania i najpewniej zlecenia badań dodatkowych. Sugeruję kontakt z internistą oraz ortopedą, ponieważ jak Pani słusznie podejrzewa przyczyna może być natury internistycznej , jak i ortopedycznej.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski

Lek. Marta Gryszkiewicz

Kłujący ból łopatki jak i w mostku mogą być związane z wadą postawy i zmianami zwyrodnieniowymi w obrębie kregoslupa piersiowego. Wskazana konsultacja ortopedyczna.