Ból pośladków nasilające się podczas siedzenia

Od długiego czasu borykam się z bólem pośladków. Najbardziej boli przy siedzeniu. Przepisane tabletki przeciwbólowe mało pomagają. Co może być przyczyną bólu i jak sobie pomóc?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie
Czy na pewno chodzi o ból pośladków czy odbytu. Jeżeli dolegliwości związane są stricte z pośladkiem warto zastosować specjalne poduszki dla osób z podobnymi problemami.