Ból zatok: co mogę zrobić?

Witam. Często przez ostatnie dni mam ciągłe mdłości i od wczoraj pojawił mi się ucisk u nasady nosa, takie uczucie jakby ciśnienie mi go rozpierało, łącznie z zatokami i do tego, gdy występuje ten ucisk mam uczucie ciężkości głowy. Co mam z tym zrobić?

Redakcja abcZdrowie

Opisywane przez Panią dolegliwości wskazują na ostre zapalenie zatok. W pierwszej kolejności proszę się zgłosić do lekarza rodzinnego.