Bóle brzucha i skurcze po jedzeniu

Witam Mam bole brzucha skurcze po jedzeniu, zjem cos i boli mnie brzuch i ogolne zmeczony senny jestem czym to jest spowodowane? Pracuje w nocy jako kierowca posilki jem nie regularne jak wracam rano z pracy ok 6 gdy spie budze sie bo chce mi sie jesc gdy zjem i zaraz po posilku sie klade spac wstaje tez mnie boli brzuch prosze o jakas rade moze jakies lekarstwo czy poprostu musze sie udac do lekarza rodzinnego? Pozdrawiam
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Zdecydowanie warto udać się do lekarza rodzinnego, który po przeprowadzi pełny wywiad i badanie kliniczne. Dolegliwości mogą wynikać z choroby wrzodowej żołądka/dwunastnicy, nieregularnej diety lub zaburzeń czynnościowych przewodu pokarmowego. Zdecydowanie należy jednak przeprowadzić dokładną diagnostykę.