Bóle brzucha u 18-latki

witam mam na imie Daria mam 18 lat i od paru dni mam bolesne bole brzucha tak jak by ktos mi cos goracego wlewal do brzucha co ro moze byc??? z gory dziekuje za odpowiedz

Lek. Paweł Baljon

Witam! Przyczyn bólów brzucha jest bardzo wiele, stąd bez badania nie mogę określić, czym są wywołane w Pani przypadku. Wskazana jest wykonanie badania USG. Proszę się zgłosić do lekarza rodzinnego celem diagnostyki. Wskazana jest także wizyta u ginekologa.