Bóle brzucha w różnych częściach

Witam! Od okolo 2 tygodni mniewam bole brzucha w roznych jego czesciach; okolice zoladka, wyrostka, podbrzusza... Mniewam tez mdlosci, jednak nie wymiotuje. Odczuwam tz zgage, i niechec do niektorych produktow, np ryb i miesa, ktore normalnie bardzo lubie. Co moze byc powodem moich dolegliwosci, z mysla o tym, iz nigdy dotad nie mialam problemow z ukladem pokarmowym, jestem normalnej wagi i prowadze normalna, zroznicowana diete.

Lek. Katarzyna Szymczak

W pierwszej kolejności radziłabym wykluczyć ciąże. Potem radzę udać się do lekarza, który po badaniu określi dalsze postępowanie, być może będzie konieczne usg jamy brzusznej oraz badania krwi.
Pozdrawiam