Bóle głowy, drętwienie kończyn, osłabienie i wzdęcia

Dzien dobry, czy bole glowy, dretwienie koczyn, oslabienie konczyn (uczucie miekkich nog), wzdecia, ogolne oslabienie i otepieni moga miec podloze psychologiczne? Robilam juz roznego rodzaju badania krwi, rezonans glowy, badania te nie wykazaly nic nieprawidlowego.

Dzień dobry,
Opisane przez panią dolegliwości mogą mieć podłoże w psychice. Pisze pani, że zrobiła badania, które nie wykazały żadnych nieprawidłowości a czuje się pani źle. Zachęcam do konsultacji z psychologiem. Być może wówczas sprawa się rozwiąże.
Agnieszka Lipińska