Bóle głowy, drgawki a wstrząs mózgu po wypadku

po wypadku mam bóle głowy i raz pare sekund rano drgawki. wstrząs mózgu po wypadku.mija pół roku.mam zaniki pamięci i bóle głowy.OTO WYNIK EEGW OKOL.CIEMIENIOWO-POTYLICZNYCH REJSTRUJE SIĘ NIEREGULARNĄ CZYNNOŚĆ PODSTAWOWA ALFA 8-9Hz I AMPLITUDZIE DO 30uV.RZ NIE OBECNA .PONADTO W ZAPISIE REJSTRUJĄ SIĘ MNOGIE ROZSIANE FALE THETA O CZĘSTOTL.5-6Hz I AMPLITUDZIE NIECI WYŻSZEJ OD TŁA FS I HW BEZ ISTOTNEGO WPŁYWU NA ZAPIS.CZY TO COŚ POWAŻNEGO.NIGDY NIE MIAŁEM PROBLEMU Z PAMIĘCIĄ .MAM 36 LAT

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W badaniu EEG wykazano liczne nieprawidłowości. Warto jednak wspomnieć iż nie świadczą one o niczym gdy nie mają związku z objawami. Z całą pewnością niepokojący jest jednak obraz jaki wysuwa się z Pana zgłaszanych objawów. Wymaga bezzwłocznie konsultacji z neurologiem.