Bóle i kłucie w górnej części brzucha oraz wysypka

WItam, Od paru dni odczuwam bóle i kłucie w górnej lewej część brzucha (tuż pod żebrami) nie jest to intensywny ból, raczej powiedziałbym kłucie i pieczenie i swędzenie, nie ma znaczenia czy coś spożywam czy też nie. Do tego zauważyłem dziwną wysypkę w paru miejscach (na początku czułem kłucie przy dotyku, teraz już nie), nie mam pojęcia to to może być, mieszkam w Wielkiej Brytanii, ale tutejszy GP sam prawdopodobnie będzie musiał korzystać z "wikipedii" bo oni ledwo podstawówkę skończyli.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Objawy mogą wynikać z wielu przyczyn. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.