Bóle i ucisk w klatce piersiowej a stres

Od miesiąca mam ból w klatce piersiowej dodam że mam 28 lat ból jest taki jak by ktoś uciskał i kuł mnie w klatkę piersiową. Nawet jak leżę ból nie ustępuje czasami nawet bywa tak mocny że nie mogę złapać powietrza. Nie wiem czy to ma związek z tym bólem ale ostatnio dużo mam stresów i nerwów bardzo dużo się denerwuję. Proszę o pomoc czy to coś z sercem czy raczej nie i czy muszę iść do lekarza.

Lek. Katarzyna Szymczak

Silny, długotrwały stres może być przyczyną Pani dolegliwości, ale proszę konieczne udać się do lekarza, trzeba przede wszystkim wykluczyć sercopochodne pochodzenie bólu.
Pozdrawiam