Bóle kolan, cierpnące palce u rąk

Od trzech lat bola mnie biodra kolana łokcie,cierpna mi palce u rak.Mam 40 lat mieszkam w londynie .Pani doktor kazała mi zazywac przez miesiąc 8 paracetamoli i 4 ibiprofeny po 400mg dziennie jak to nie pomoze to przez nastepny miesiac kodeine 30mg a jak ten lek nie pomoze to skieruje mnie na fizykoterapie.Oczywiscie nie jem tyle lekow bo boje sie o zołądek.Czuje sie strasznie jak 80 letnia staruszka ciągle jestem zmeczona nawet rano po nocy.Zaznacze ze lecze sie tez na nerwice i depresje.Help!

Witam,
Czy dopuszcza Pani możliwośc dolegliwości psychosomatycznych?Tym bardziej,że towarzyszą temu objawy depresyjne:emocje smutku,niechęci do "wstawania"jako symbolu podnoszenia się z kolan,stawania mocno na nogach itp.Proponuję kontakt z psychoterapeutą.
Serdecznie pozdrawiam